Haylie Birchman: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
|affiliations = Tiger Friday | |affiliations = Tiger Friday | ||
|dance studios = Dance Deluxe | |dance studios = Dance Deluxe | ||
|titles = | |titles = 2022 Secondary Miss Junior Dance KAR | ||
|parents = | |parents = | ||
|siblings = [[Hayden Birchman]] (sister) | |siblings = [[Hayden Birchman]] (sister) | ||
| Line 262: | Line 262: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="20" |2021 | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="20" |2022 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="20" |2023 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||