Alexa Moffett: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 200: | Line 200: | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2013 | ||
| style="text-align: center; " |[[Bostyn Brown]] <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Jaycee Wilkins]] | |||
| style="text-align: center; " |Drive a Person Crazy | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Mary Joy Bell]] <br> [[Ellisyn Granda]] <br> [[Kelsey Millar]] | | style="text-align: center; " |[[Mary Joy Bell]] <br> [[Ellisyn Granda]] <br> [[Kelsey Millar]] | ||
| style="text-align: center; " |I’m Cute | | style="text-align: center; " |I’m Cute | ||
| Line 208: | Line 212: | ||
| style="text-align: center; " |Songbird | | style="text-align: center; " |Songbird | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Lizzie Dunlop <br> Manhattan Tibbott <br> Karli ? | |||
| style="text-align: center; " |We So Sassy | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2014 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2014 | ||
| Line 237: | Line 245: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
|- | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2012 | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Club Dance Studio | |||
| style="text-align: center; " |Children of 9/11 | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hope | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Take Me to Heaven | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |When You Believe | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| rowspan="11" style="text-align: center; " |2013 | |||
| rowspan="11" style="text-align: center; " |Club Dance Studio | |||
| style="text-align: center; " |Angels | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Bathing Beauties | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Big Dollhouse | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Boom Boom | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Isn’t She Lovely | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Jet Set | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Perfect Young Ladies | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Run the World | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Tears in Heaven | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Yacht Club | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |You Raise Me Up | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2014 | |||
| rowspan="7" style="text-align: center; " |Club Dance Studio | |||
| style="text-align: center; " |A Bird’s Song | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |A Thousand Years | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Goodnight Stories | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |I’ll Fly Away | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Red | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Say Something | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Tea Party | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |- | ||
| rowspan="13" style="text-align: center; " |2015 | | rowspan="13" style="text-align: center; " |2015 | ||