Haylie Birchman: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 51: | Line 51: | ||
|2<sup>nd</sup> in Secondary 6-8 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Petite Dance<br />HDE All-Stars | |2<sup>nd</sup> in Secondary 6-8 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Petite Dance<br />HDE All-Stars | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Heaven Hop | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |[[Alexis Jennings|Alexis]] & [[Arielle Jennings]] | ||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |Hollywood Vibe (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 63: | Line 63: | ||
|KAR (Mesa)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1338/act/393/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Heaven Hop]</ref> | |KAR (Mesa)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1338/act/393/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Heaven Hop]</ref> | ||
|3<sup>rd</sup> in Secondary 6-8 Solos | |3<sup>rd</sup> in Secondary 6-8 Solos | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
|6<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
|Starpower (Gilbert) | |Starpower (Gilbert) | ||