Haylie King: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Let Me Entertain You | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Tap | ||
|Showstopper | |Showstopper (Pittsburgh) | ||
|5<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|Showstopper ECF | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 26: | Line 29: | ||
|1<sup>st</sup> Place | |1<sup>st</sup> Place | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Mama I'm a Big Girl Now | ||
| rowspan="5" |Tap | | rowspan="5" |Tap | ||
|Jump (Pittsburgh) | |Jump (Pittsburgh) | ||
| Line 43: | Line 46: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2019 | | rowspan="5" |2019 | ||
| rowspan="3" |Move! | |||
| rowspan="3" | | |||
|Dancemakers | |||
|1<sup>st</sup> in 7-8 Solos | |||
|- | |||
|Showstopper (Pittsburgh) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper ECF | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Little Me | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Pittsburgh) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Showstopper ECF | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 79: | Line 96: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2019 | | rowspan="6" |2019 | ||
| | | rowspan="3" |Mr. Personality | ||
| rowspan="3" |Tap | |||
| rowspan="3" |Jenna DiNardo | |||
|Showstopper (Pittsburgh) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Showstopper ECF | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Roxie & Velma | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Gianna Ruffolo | |||
|Dancemakers | |||
| | | | ||
|Showstopper | |- | ||
|Showstopper (Pittsburgh) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper ECF | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 104: | Line 132: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | |2017 | ||
| | |Cowgirls | ||
| | |unknown | ||
|Jenna DiNardo<br />Emma Piatek | |Jenna DiNardo<br />Emma Piatek | ||
| | |Showstopper (Pittsburgh) | ||
| | |5<sup>th</sup> in Mini Duets/Trios | ||
|} | |} | ||