Alexa Moffett: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
No edit summary |
||
| Line 409: | Line 409: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="8" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Aleena Aoun | |||
| style="text-align: center; " |If I Will | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Dyllan Blackburn]] | |||
| style="text-align: center; " |Exit Strategy | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Jordyn Blackburn | |||
| style="text-align: center; " |Close | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Kami Couch]] | |||
| style="text-align: center; " |Sanctuary | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Mackenzie Couch]] | |||
| style="text-align: center; " |In the Mountains | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |River | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Jessie Ferguson | |||
| style="text-align: center; " |Broken Air | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Selena Hamilton]] | |||
| style="text-align: center; " |Dream State | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |[[Katie Couch]] | |||
| style="text-align: center; " |Everything | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Emma Rose Crawford | |||
| style="text-align: center; " |Words | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Brooklyn Jones | |||
| style="text-align: center; " |Dark | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Sarah Reasons]] | | style="text-align: center; " |[[Sarah Reasons]] | ||
| style="text-align: center; " |Nothing Compares | | style="text-align: center; " |Nothing Compares | ||
| Line 443: | Line 487: | ||
| style="text-align: center; " |[[Brynn Rumfallo]]<br />[[Jaycee Wilkins]] | | style="text-align: center; " |[[Brynn Rumfallo]]<br />[[Jaycee Wilkins]] | ||
| style="text-align: center; " |My Conscience | | style="text-align: center; " |My Conscience | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |[[Kami Couch]] <br> [[Katie Couch]] | |||
| style="text-align: center; " |Songbird | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |[[Kami Couch]] <br> [[Katie Couch]] | |||
| style="text-align: center; " |If I Be Wrong | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
|} | |} | ||