Isabella Plotczyk: Difference between revisions
She is 10 not 11 years old. |
No edit summary |
||
| Line 144: | Line 144: | ||
|5 Stars | |5 Stars | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="2" |2024 | ||
|Baby Jessica | |Baby Jessica | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| Line 150: | Line 150: | ||
|Imagine (Manahawkin) | |Imagine (Manahawkin) | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |||
|London Bridge | |||
|Contemporary | |||
|unknown | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||