Isabella Plotczyk: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 144: | Line 144: | ||
|5 Stars | |5 Stars | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2024 | ||
|Baby Jessica | |Baby Jessica | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| Line 151: | Line 151: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| | |Human | ||
| | |Lyrical | ||
|unknown | |unknown | ||
|Starpower (Woodbridge II) | |||
|TBA | |||
|- | |||
| rowspan="2" |In the Air | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
|Revolution (Woodbridge) | |Revolution (Woodbridge) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge II) | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |London Bridge | | rowspan="2" |London Bridge | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Kendall Dorman | | rowspan="2" |Kendall Dorman | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge I) | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||