Isabella Plotczyk: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 247: | Line 247: | ||
|NYDE (Philadelphia) | |NYDE (Philadelphia) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Elite Gold | |4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Elite Gold | ||
|- | |||
|2025 | |||
|SOS | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|[[Gina Zhang]]<br />[[Miah von Grolman]] | |||
|Dream NDC (Roanoke) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||