Iyla Sousley: Difference between revisions
| Line 1: | Line 1: | ||
{{Infobox dancer | {{Infobox dancer | ||
|name = Iyla Sousley | |name = Iyla Sousley | ||
|image = File: | |image = File:Iyla Sousley.jpg | ||
|gender = Female | |gender = Female | ||
|age = {{age|2012}} | |age = {{age|2012}} | ||
|birthdate = | |birthdate = 2012 | ||
|nationality = American | |nationality = American | ||
|hometown = Missouri | |hometown = Missouri | ||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Sweet Nothing | |||
|Jazz | |||
|Rainbow (Overland Park) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="15" |2020 | | rowspan="15" |2020 | ||