Iyla Sousley: Difference between revisions

Line 1: Line 1:
{{Infobox dancer
{{Infobox dancer
|name = Iyla Sousley
|name = Iyla Sousley
|image = File:Emery Sousley 2024.jpg
|image = File:Iyla Sousley.jpg
|gender = Female
|gender = Female
|age = {{age|2012}}
|age = {{age|2012}}
|birthdate = January 4, 2006
|birthdate = 2012
|nationality = American
|nationality = American
|hometown = Missouri
|hometown = Missouri
Line 29: Line 29:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|2019
|Sweet Nothing
|Jazz
|Rainbow (Overland Park)
|
|-
|-
| rowspan="15" |2020
| rowspan="15" |2020