Lennyn Condie: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2023 | |||
| rowspan="2" |Something | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
|NYCDA (Provo) | |||
| | | | ||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="8" |2024 | |||
| rowspan="8" |Suspicious Minds | |||
| rowspan="8" |Contemporary | |||
|24/7 (Provo) | |||
| | | | ||
|- | |||
|JUMP (Provo) | |||
| | | | ||
|- | |||
|JUMP (Westminster) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix (Provo) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Provo) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Austin) | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Provo) | |||
| | |||
|- | |||
|NRG (Provo) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|7<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||