Lennyn Condie: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Something | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
|24/7 (Provo) | |||
|10<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|Radix (Provo) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Sandy) | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Provo) | |NYCDA (Provo) | ||
| | | | ||
| Line 53: | Line 62: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||