Jenna Brunson: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 36: | Line 36: | ||
|10<sup>th</sup> in Senior Solos | |10<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |This One's For You | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Leah Evans | ||
|Applause (Columbia) | |||
|2<sup>nd</sup> in Encore Senior Solos | |||
|- | |||
|LOC (Charlotte) | |LOC (Charlotte) | ||
| | | | ||