Jolie Bermas: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 294: Line 294:
|7<sup>th</sup> in Elite Teen Duet/Trios
|7<sup>th</sup> in Elite Teen Duet/Trios
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="3" |2024
| rowspan="2" |Headlock
| rowspan="3" |Headlock
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |Lauren Smith
| rowspan="3" |Lauren Smith
|Radix (Atlanta)
|Radix (Atlanta)
|2<sup>nd</sup> in Senior Duo/Trios
|2<sup>nd</sup> in Senior Duo/Trios
Line 303: Line 303:
|Encore DCS (Fort Mill)
|Encore DCS (Fort Mill)
|1<sup>st</sup> in Elite Senior Duo/Trios<br />Pure Excellence
|1<sup>st</sup> in Elite Senior Duo/Trios<br />Pure Excellence
|-
|KAR (Lenoir)
|
|}
|}