Karlyn Medina: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2022 | |||
| rowspan="4" |Million To One | |||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
| rowspan="4" |unknown | |||
|Starpower (Upper Marlboro) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Ocean City) | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2023 | | rowspan="3" |2023 | ||