Kate Matthews: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 231: | Line 231: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2022 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2023 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||