Katelyn Kline: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 84: | Line 84: | ||
|8<sup>th</sup> in Competitive Senior Solos<br />3<sup>rd</sup> in Competitive 15-16<br />Contemporary Solos<br />Platinum | |8<sup>th</sup> in Competitive Senior Solos<br />3<sup>rd</sup> in Competitive 15-16<br />Contemporary Solos<br />Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Heavenly Bodies | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Jenna Brunson]] | ||
|Clover Classic (Clover) | |Clover Classic (Clover) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2025 | |||
|Capital City Dance Championship (Irmo) | |||
| | |||
|- | |||
|Wildcat Classic (Lexington) | |||
| | |||
|- | |||
|SCDA State Dance Championship | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 289: | Line 299: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="1" |2024 | | rowspan="1" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Magic Still Exists | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Caroline Lewis-Jones<br />Michael McManus | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Gracie Anderson<br />Sami Williamson<br />Siena Compton<br />Blythe Lambert<br />[[McKenzie Ridgeway]]<br />Seth Hendley<br />[[Aubrey Herod]]<br />[[Jolie Bermas]]<br />Ansley Cato<br />Aubrey Guarino<br />Analeia Glover<br />Charlotte Sadler<br />Lilah Watson<br />Kylie Vaughan<br />Layla Karadchy<br />Mia Baleno<br />Caroline Messer<br />Isabel Messer<br />Sara Jane Travis<br />Zuri Wooten<br />Shelby Smith | ||
|Clover Classic (Clover) | |Clover Classic (Clover) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2025 | |||
|Capital City Dance Championship (Irmo) | |||
| | |||
|- | |||
|Wildcat Classic (Lexington) | |||
| | |||
|- | |||
|SCDA State Dance Championship | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="1" |2024 | | rowspan="1" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |A Pale | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jocelyn Ramirez | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Gracie Anderson<br />Sami Williamson<br />Siena Compton<br />Blythe Lambert<br />[[McKenzie Ridgeway]]<br />Seth Hendley<br />[[Aubrey Herod]]<br />[[Jolie Bermas]]<br />Ansley Cato<br />Aubrey Guarino<br />Analeia Glover<br />Charlotte Sadler<br />Lilah Watson<br />Kylie Vaughan<br />Layla Karadchy<br />Mia Baleno<br />Caroline Messer<br />Isabel Messer<br />Sara Jane Travis<br />Zuri Wooten<br />Shelby Smith | ||
|Clover Classic (Clover) | |Clover Classic (Clover) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2025 | |||
|Capital City Dance Championship (Irmo) | |||
| | |||
|- | |||
|Wildcat Classic (Lexington) | |||
| | |||
|- | |||
|SCDA State Dance Championship | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="1" |2024 | | rowspan="1" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |GDT Pom | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Pom | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Dani Eustice | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Gracie Anderson<br />Sami Williamson<br />Siena Compton<br />Blythe Lambert<br />[[McKenzie Ridgeway]]<br />[[Jolie Bermas]]<br />Ansley Cato<br />Aubrey Guarino<br />Lilah Watson<br />Kylie Vaughan<br />Layla Karadchy<br />Mia Baleno<br />Caroline Messer<br />Zuri Wooten<br />Shelby Smith | ||
|Clover Classic (Clover) | |Clover Classic (Clover) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2025 | |||
|Capital City Dance Championship (Irmo) | |||
| | |||
|- | |||
|Wildcat Classic (Lexington) | |||
| | |||
|- | |||
|SCDA State Dance Championship | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="1" |2024 | | rowspan="1" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |GDT Hip Hop | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Hip Hop | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Ally Vasquez | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Gracie Anderson<br />Sami Williamson<br />Siena Compton<br />Blythe Lambert<br />[[McKenzie Ridgeway]]<br />Seth Hendley<br />[[Aubrey Herod]]<br />[[Jolie Bermas]]<br />Ansley Cato<br />Aubrey Guarino<br />Lilah Watson<br />Kylie Vaughan<br />Layla Karadchy<br />Mia Baleno<br />Zuri Wooten<br />Shelby Smith | ||
|Clover Classic (Clover) | |Clover Classic (Clover) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2025 | |||
|Capital City Dance Championship (Irmo) | |||
| | |||
|- | |||
|Wildcat Classic (Lexington) | |||
| | |||
|- | |||
|SCDA State Dance Championship | |||
| | | | ||
|} | |} | ||