Khloe Douros: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
|school grade=5th (24/25) | |school grade=5th (24/25) | ||
|profession=Dancer<br>Student | |profession=Dancer<br>Student | ||
|affiliations=Five Dancewear | |affiliations=Tiger Friday (former)<br>Five Dancewear | ||
|dance studios=Center Stage | |dance studios=Center Stage Performing Arts Studio | ||
|titles=''see below'' | |titles=''see below'' | ||
|parents=unknown | |parents=unknown | ||
|siblings=Harper Douros (sister)<br>Addy Douros(sister) | |siblings=Harper Douros (sister)<br>Addy Douros (sister) | ||
|friends=[[Navy Forrest]]<br>[[Taytum Fisher]]<br>[[Oakley Fisher]]<br>[[Brooklyn Ward]]<br>[[Kylie Lawrence]]<br>[[Kate Baldwin]] | |friends=[[Navy Forrest]]<br>[[Taytum Fisher]]<br>[[Oakley Fisher]]<br>[[Brooklyn Ward]]<br>[[Kylie Lawrence]]<br>[[Kate Baldwin]] | ||
|pets=none | |pets=none | ||
| Line 35: | Line 35: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2024 | |2022 | ||
|My Girl | |||
|Jazz | |||
|Alicia Murillo | |||
|24/7 (Westminster) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2023 | |||
|Rumors | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Breath of a Fish | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
|24/7 (Denver) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|TDA (Vegas) | |||
|unknown | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2024 | |||
| rowspan="2" |Lovefool | | rowspan="2" |Lovefool | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| Line 44: | Line 67: | ||
|NUVO (Provo) | |NUVO (Provo) | ||
|8<sup>th</sup> in Junior Solos | |8<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Undone | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
|24/7 (Provo) | |||
|8<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
|Jump (Las Vegas) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2025 | | rowspan="3" |2025 | ||
| Line 67: | Line 99: | ||
[[Category:Girl Dancers]] | [[Category:Girl Dancers]] | ||
[[Category:Females Under 12]] | [[Category:Females Under 12]] | ||
[[Category:CSPA Dancers]] | |||
[[Category:October Births]] | [[Category:October Births]] | ||
[[Category:2014 births]] | [[Category:2014 births]] | ||