Kinley Harper: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 131: | Line 131: | ||
|Musical Theatre | |Musical Theatre | ||
|Jenn Peterson | |Jenn Peterson | ||
| | |[[Harper Schwalb]]<br />[[Poppy Cunningham]]<br />[[Navy Forrest]]<br />[[Harper Peterson]]<br />Olivia Clouse<br />[[Finley Nielsen]]<br />[[Kendyl Miller]]<br />[[Ellie Self]]<br />[[Maysen Bosteter]]<br />[[Olivia Buck]]<br />[[Tatum Self]]<br />Grace Vanko<br />[[Elsie Sandall]]<br />[[Nicole Soto]]<br />[[Kennedy Marble]]<br />Zoe Phiapalath<br />Dannika Quiroz<br />Lily Tameron<br />[[Caitlyn McKenzie]]<br />Nicola Fleming<br />Mikayla Isler<br />Kaydence Lawton<br />Hadlie Scott | ||
|Jump (Glendale) | |Jump (Glendale) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Extended Lines | |1<sup>st</sup> in Mini Extended Lines | ||
|- | |||
|} | |} | ||