Kinley Harper: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 141: | Line 141: | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Millie | |||
|Musical Theatre | |||
|[[Jaycee Wilkins]] | |||
|[[Abigail Riles]]<br />[[Poppy Cunningham]]<br />[[Elliott Smith]]<br />[[Oakley Hill]]<br />[[Caitlyn McKenzie]]<br />River Robbins<br /> [[Harlow Gold Hilmo]]<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />Hannah Duncan<br />[[Charlotte Allphin]]<br />[[Maysen Bosteter]]<br />[[Olivia Buck]]<br />Tatum Schueller<br />Maddie Downs<br />Brinley Bennett<br />[[Grace Vanko]]<br />Kalista Greer<br />[[Kaydence Lawton]]<br />[[Hadlie Scott]]<br />Lily Messenger<br />[[Zoe Phiapalath]]<br />Jolie Harris<br />Scarlett Arnaud | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Super Groups | |||
|} | |} | ||