Kylee Casares: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 159: | Line 159: | ||
|The Dance Awards (Orlando) | |The Dance Awards (Orlando) | ||
|Best Dancer Winner | |Best Dancer Winner | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2023 | |||
| rowspan="3" |Resistance | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
|Radix (Tampa) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|NUVO (Anaheim) | |||
|Closing Show | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2024 | |||
| rowspan="3" |The Becoming | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
|24/7 (Daytona Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2025 | |||
| rowspan="2" |Arrival | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
|24/7 | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | |||
|} | |} | ||