Kylee Casares: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 184: | Line 184: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Arrival | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|24/7 | |NYCDA (Hollywood) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Outstanding Dancer | ||
|- | |||
|24/7 (Daytona Beach) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Non-Stop Dancer | |||
|- | |- | ||
|The Dance Awards (Orlando) | |The Dance Awards (Orlando) | ||