Kynzlie Plote: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 31: Line 31:
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="3" |2021
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |A Star is Born
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Musical Theatre
|Celebrity (Phoenix)
|Celebrity (Phoenix)
|
|
Line 40: Line 40:
|-
|-
|KAR (Mesa)
|KAR (Mesa)
|
|did not place
|-
|-
|
|2022
|
|Chicago
|
|Musical Theatre
|
|KAR (Mesa)
|
|
|-
|-
|
| rowspan="4" |2023
|
| rowspan="2" |Violet
|
| rowspan="2" |Musical Theatre
|
|KAR (Mesa)
|
|
|-
|-
|
|Showstopper (Phoenix)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="2" |You are the Reason
|
| rowspan="2" |Lyrical
|
|KAR (Mesa)
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Showstopper (Phoenix)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="3" |2024
|
| rowspan="3" |Reminiscense
|
| rowspan="3" |Contemporary
|
|Showbiz (Phoenix)
|
|
|-
|-
|
|Rainbow (Mesa)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Ultra Dance (Mesa)
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|}
|}