Kennedy Anderson: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="8" |2021 | |||
| rowspan="8" |Sinking Floating | |||
| rowspan="8" |Contemporary | |||
| rowspan="8" |Chelsea Godfrey | |||
|Dancemakers | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Lancaster 1) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2022 | |2022 | ||