Kennedy Besch: Difference between revisions
| Line 32: | Line 32: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2024 | |||
| rowspan="4" |Tomorrow's Song | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |Jennifer Peterson | |||
|NYCDA (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2025 | |||
| rowspan="3" |Longing | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Jennifer Peterson | |||
|Gravit8 | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Omaha) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |In the Mood | |||
| rowspan="3" |Musical Theatre | |||
| rowspan="3" |[[Jaycee Wilkins]] | |||
|Gravit8 | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||