Kennedy Marble: Difference between revisions

Line 248: Line 248:
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|3<sup>rd</sup> in JUMPStart Extended Lines  
|3<sup>rd</sup> in JUMPStart Extended Lines  
|-
|2022
|Sugar Babies
|Musical Theatre
|[[Jaycee Wilkins]]
|[[Elsie Sandall]]<br />[[Sylvie Win Szyndlar]]<br />[[Tatum Self]]<br />[[Navy Forrest]]<br />Gwyneth Woods<br />Nicola Fleming
|Jump (Provo)
|1<sup>st</sup> in Jumpstart Groups
|-
|-
| rowspan="55" |2023
| rowspan="55" |2023