Lauren Allison: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="8"|2024 | | rowspan="8"|2024 | ||
|Get Happy | | rowspan="2"|Get Happy | ||
|Musical Theatre | | rowspan="2"|Musical Theatre | ||
| | | rowspan="2"|Alexis Jennings | ||
|Showstopper | |Showstopper | ||
| | |unknown scoring | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
|Unknown results | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |Funny Valentine | | rowspan="4" |Funny Valentine | ||
| Line 76: | Line 79: | ||
|Moi Elsie | |Moi Elsie | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | |Jordan Pelliteri | ||
|24/7 (San Diego) | |24/7 (San Diego) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||