Lily Bolno: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 182: | Line 182: | ||
|Believe (DM Woodbridge) | |Believe (DM Woodbridge) | ||
|4<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Musical Theater Duets/Trios<br />Platinum Plus | |4<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Musical Theater Duets/Trios<br />Platinum Plus | ||
|- | |||
|2025 | |||
|Pickleball vs Tennis | |||
|Musical Theatre | |||
|Gloria Hampton | |||
|[[Miah von Grolman]] | |||
|DITS (Shippensburg) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||