Lucia Piedrahita: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 154: | Line 154: | ||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |The Dance Awards<br />(Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2024 | |||
|To be loved | |||
|Contemporary | |||
|Chelsea Jennings | |||
|24/7 (Myrtle Beach) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|Reign | |||
|Contemporary | |||
|Cory Barnette and Troy Herring | |||
|Jump (Glendale) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|} | |} | ||