Marley Evans: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
|1<sup>st</sup> in JUMPStart Solos<br />Ballet Class | |1<sup>st</sup> in JUMPStart Solos<br />Ballet Class | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Trouble | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|NUVO (Atlanta) | |NUVO (Atlanta) | ||
|1<sup>st</sup> in NUbie Solos | |1<sup>st</sup> in NUbie Solos | ||
| Line 68: | Line 68: | ||
|Radix (Concord) | |Radix (Concord) | ||
|1<sup>st</sup> in Rookie Solos | |1<sup>st</sup> in Rookie Solos | ||
|- | |||
|Revel (Charleston) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="1" |Lost Boy | | rowspan="1" |Lost Boy | ||