Marley Evans: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 59: Line 59:
|1<sup>st</sup> in JUMPStart Solos<br />Ballet Class
|1<sup>st</sup> in JUMPStart Solos<br />Ballet Class
|-
|-
| rowspan="3" |2024
| rowspan="4" |2024
| rowspan="2" |Trouble
| rowspan="3" |Trouble
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |Open
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|NUVO (Atlanta)
|NUVO (Atlanta)
|1<sup>st</sup> in NUbie Solos
|1<sup>st</sup> in NUbie Solos
Line 68: Line 68:
|Radix (Concord)
|Radix (Concord)
|1<sup>st</sup> in Rookie Solos
|1<sup>st</sup> in Rookie Solos
|-
|Revel (Charleston)
|
|-
|-
| rowspan="1" |Lost Boy
| rowspan="1" |Lost Boy