Matinly Conrad: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 97: | Line 97: | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Chelsea Jennings | |Chelsea Jennings | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|} | |||
===Groups=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| rowspan="9" |2024 | |||
| rowspan="3" |The Orchestra | |||
| rowspan="3" |Tap | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |[[Lexie Charnstrom]] <br> Elia Cocchiarella <br> Harper Kill <br> Maddie Kulenkap <br> Morgan Martens <br> [[Evie Mccune-Barrett]] <br> Emily Padesky <br> Charlotte Tracy | |||
|HOF (St Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Truth about the world | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Chelsea Jennings | |||
| rowspan="3" |[[Lexie Charnstrom]] <br> Harper Kill <br> Maddie Kulenkap <br> [[Chase Lang]] <br> [[Evie Mccune-Barrett]] <br> [[Scarlett Manzel]] <br> Emily Padesky <br> Giuliana Shea | |||
|HOF (St Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Mambo no.5 | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Molly Long | |||
| rowspan="3" |[[Stella Ames]] <br> [[Hallee Anderson]] <br> Jade Glyzinski <br> Claire Hansen <br> Harper Kill <br> Maddie Kulenkap <br> [[Chase Lang]] <br> [[Evie Mccune-Barrett]] | |||
|HOF (St Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| | | | ||