Melania Khait: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 19: | Line 19: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022 | ||
|Speechless | |Speechless | ||
| | | | ||
| Line 25: | Line 25: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Unidentified | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|Power of Dance (Long Island) | |Power of Dance (Long Island) | ||
| | |||
|- | |||
|Elite Dance (Long Island) | |||
| | |||
|- | |||
|Elite Dance Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||