Melania Khait: Difference between revisions

No edit summary
Line 19: Line 19:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2022
| rowspan="8" |2022
|Speechless
| rowspan="3" |Speechless
|
| rowspan="3" |
|unknown
|unknown
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|Elite Dance (Long Island)
|Elite Team<br />Artistic Adventure
|-
|Elite Dance Nationals
|
|-
|-
| rowspan="5" |Unidentified
| rowspan="5" |Unidentified
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|Power of Dance (Long Island)
|Power of Dance (Long Island)
|1<sup>st</sup> in Little Xtreme Female Solos<br />Little Miss DanceXplosion<br />Extreme Medal
|1<sup>st</sup> in Junior Super Star Solos<br />Miss Junior Super Star Power of Dance
|-
|-
|Elite Dance (Long Island)
|Elite Dance (Long Island)
|1<sup>st</sup> in Little Xtreme Female Solos<br />Little Miss DanceXplosion<br />Extreme Medal
|1<sup>st</sup> in Young Competitive Solos<br />Junior Miss Elite<br />Elite Team<br />Artistic Adventure
|-
|-
|Elite Dance Nationals
|Elite Dance Nationals
|1<sup>st</sup> in Little Xtreme Female Solos<br />Little Miss DanceXplosion<br />Extreme Medal
|2<sup>nd</sup> in Young Competitive Solos<br />2<sup>nd</sup> in 12 & Under National Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for Junior Miss Elite
|-
|-
|Jump
|Jump