Mina Terry: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 149: | Line 149: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 7<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 7<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="2" |2024 | ||
|unknown | |unknown | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
|Gloria Hampton | |Gloria Hampton | ||
|Ignite Dance Live (Sewell) | |Ignite Dance Live (Sewell) | ||
|unknown | |||
|- | |||
|unknown | |||
|Contemporary | |||
|unknown | |||
|Ignite Dance Live (Shippensburg) | |||
|unknown | |unknown | ||
|} | |} | ||