Madison Polis: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 79: | Line 79: | ||
|US Tournament of Dance | |US Tournament of Dance | ||
|Junior Miss Dance | |Junior Miss Dance | ||
|- | |||
| rowspan="9" |2018 | |||
| rowspan="3" |Every Season | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
| rowspan="3" |Joede Persson | |||
|Access Broadway | |||
| | |||
|- | |||
|Starbound | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (East Brunswick) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |I'm a Lady | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Jessica Malafronte | |||
|Access Broadway | |||
| | |||
|- | |||
|Starbound | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (East Brunswick) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Thoroughly<br />Modern Millie | |||
| rowspan="3" |Musical Theater | |||
| rowspan="3" |Tommy Scrivens | |||
|Access Broadway | |||
| | |||
|- | |||
|Starbound | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (East Brunswick) | |||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2019 | | rowspan="3" |2019 | ||