Madison Polis: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 285: | Line 285: | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" |[[Caitlyn Polis]] | | rowspan="6" |[[Caitlyn Polis]] | ||
|NYCDA | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 | |||
| | |||
|- | |||
|Jump | |||
| | |||
|- | |||
|Radix | |||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="6" |Woman | |||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" |Anya Stavola | |||
|NYCDA | |NYCDA | ||
| | | | ||