Natalie Kim: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Save Your Life | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
|Showstopper (Orlando) | |Showstopper (Orlando) | ||
|6th overall mini, 1st in contemporary | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||