Natalie Kim: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 10: Line 10:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="7" |2021
| rowspan="6" |Save Your Life
| rowspan="7" |Save Your Life
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
|Showstopper (Orlando)
|Showstopper (Orlando)
|6th overall mini, 1st in contemporary
|-
|
|
|
|-
|-