Natalie Kim: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 10: Line 10:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="7" |2021
| rowspan="6" |2021
| rowspan="7" |Save Your Life
| rowspan="6" |Save Your Life
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
|Showstopper (Orlando)
|Showstopper (Orlando)
|6<sup>th</sup> in Mini Solos<br />1<sup>st</sup> in contemporary  
|6<sup>th</sup> in Mini Solos<br />1<sup>st</sup> in contemporary  
Line 27: Line 27:
|Revel (Tampa)
|Revel (Tampa)
|8th overall mini
|8th overall mini
|-
|NUVO (Miami)
|
|-
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)