Natalie Kim: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 109: Line 109:
|10<sup>th</sup> in Junior Solos
|10<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
|2025
| rowspan="3" |2025
|Take Two
| rowspan="3" |Take Two
| rowspan="3" |
|
|
|
|-
|Jump (Fort Lauderdale)
|Jump (Fort Lauderdale)
|Runner-Up Junior JUMP VIP
|10<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Palladium<br />Runner-Up Junior JUMP VIP
|-
|
|
|}
|}