Olivia Rosiek: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 176: | Line 176: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="25" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Bluebird | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Ballet | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Troy Brown | ||
|UBC (Atlanta) | |UBC (Atlanta) | ||
|did not place | |||
|- | |||
|UBC (Pittsburgh) | |||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||