Payton Ackerman: Difference between revisions
No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |She's So Beautiful | |||
| style="text-align: center; " |Hip-Hop | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |[[Brandon Pent]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Turn Me On | |||
| style="text-align: center; " |Hip-Hop | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |[[Brandon Pent]] | |||
| style="text-align: center; " |JUMP Dance Convention (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|} | |} | ||
===Trios=== | ===Trios=== | ||