Olivia Rosiek: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 382: | Line 382: | ||
|NUVO (Pittsburgh) | |NUVO (Pittsburgh) | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |7<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|2025 | |||
|Connecting the Dots | |||
|Contemporary | |||
|unknown | |||
|JUMP (Baltimore) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />YOU ROCKED JUMP!! | |||
|} | |} | ||