Payton Ackerman: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 68: | Line 68: | ||
| style=“text-align: center; “ |Gold Award | | style=“text-align: center; “ |Gold Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=“6” style=“text-align: center; “ |2012 | ||
| style=“text-align: center; “ |Eternally | | style=“text-align: center; “ |Eternally | ||
| style=“text-align: center; “ |Jazz | | style=“text-align: center; “ |Jazz | ||
| Line 75: | Line 75: | ||
| style=“text-align: center; “ |7<sup>th</sup> in Teen Solos <br> 2<sup>nd</sup> in Teen Jazz Solos | | style=“text-align: center; “ |7<sup>th</sup> in Teen Solos <br> 2<sup>nd</sup> in Teen Jazz Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=“5” style=“text-align: center; “ |Sinking Feeling | ||
| rowspan= | | rowspan=“5” style=“text-align: center; “ |Jazz | ||
| rowspan= | | rowspan=“5” style=“text-align: center; “ |unknown | ||
| style=“text-align: center; “ |DEA (Pittsburgh) | | style=“text-align: center; “ |DEA (Pittsburgh) | ||
| style=“text-align: center; “ |5<sup>th</sup> in Teen Solos | | style=“text-align: center; “ |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| style=“text-align: center; “ |Fire and Ice (Pittsburgh) | |||
| style=“text-align: center; “ |Regional Teen Miss Fire and Ice | |||
|- | |- | ||
| style=“text-align: center; “ |Hollywood Vibe (Pittsburgh) | | style=“text-align: center; “ |Hollywood Vibe (Pittsburgh) | ||