Paige Kim: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 107: Line 107:
|
|
|-
|-
| rowspan="18" |2023
| rowspan="19" |2023
| rowspan="3" |Cherry Blossom
| rowspan="4" |Cherry Blossom
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
|KAR (Lowell)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1602/act/147/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Cherry Blossom]</ref>
|KAR (Lowell)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1602/act/147/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Cherry Blossom]</ref>
|3<sup>rd</sup> in Elite 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Teen Dance<br />HDE All-Stars
|3<sup>rd</sup> in Elite 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Teen Dance<br />HDE All-Stars
Line 117: Line 117:
|-
|-
|NYCDA Nationals (NYC)
|NYCDA Nationals (NYC)
|
|-
|Jump (Portland)
|
|
|-
|-