Payton Ackerman: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Trios |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 669: | Line 669: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Lines | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="21" style="text-align: center; " |2015 | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Everybody Leaves | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Everybody Leaves | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 747: | Line 747: | ||
| style="text-align: center; " |Sheer Talent Nationals (Foxwoods) | | style="text-align: center; " |Sheer Talent Nationals (Foxwoods) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Lines <br> Titanium Award | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Lines <br> Titanium Award | ||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Islands | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Katherine Narasimhan]] <br> [[Ryan Nogy]] <br> [[Kendall Vertes]] | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |High Gold Award | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Sheer Talent (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Trios <br> Titanium Award | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Sheer Talent Nationals (Foxwoods) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Trios <br> Titanium Award | |||
|} | |} | ||