RaeLynn Sicard: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 140: | Line 140: | ||
| rowspan="6" |Sober | | rowspan="6" |Sober | ||
| rowspan="6" |Open | | rowspan="6" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="19" |Jaelynn Loya<br />Terrilynn Johnson | ||
|StarQuest (Upland) | |StarQuest (Upland) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||
| Line 180: | Line 180: | ||
|2<sup>nd</sup> in Ultra Competitive 12-14 Duets/Trios<br />HDE All-Stars | |2<sup>nd</sup> in Ultra Competitive 12-14 Duets/Trios<br />HDE All-Stars | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Nicest Thing | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
|Act 1 Talent (Riverside) | |Act 1 Talent (Riverside) | ||
|Star Platinum | |Star Platinum | ||
| Line 188: | Line 188: | ||
|Act 1 Talent Nationals | |Act 1 Talent Nationals | ||
|Diamond | |Diamond | ||
|- | |||
|Countdown | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Energy (Downey) | |Energy (Downey) | ||