Raina Wu: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 155: | Line 155: | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (San Francisco) | |StarQuest (San Francisco) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="12" |2022 | |||
| rowspan="6" |Volcanic | |||
| rowspan="6" |Lyrical | |||
| rowspan="6" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |Rain in Your<br />Black Eyes | |||
| rowspan="6" |Contemporary | |||
| rowspan="6" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="18" |2023 | |||
| rowspan="6" |Petricor | |||
| rowspan="6" |Contemporary | |||
| rowspan="6" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |To Dust | |||
| rowspan="6" |Open | |||
| rowspan="6" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |She Gets the Flowers | |||
| rowspan="6" |Lyrical | |||
| rowspan="6" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||