Sloane Hall: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 44: Line 44:
| rowspan="5" |2022
| rowspan="5" |2022
| rowspan="5" |Evil Like Me
| rowspan="5" |Evil Like Me
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Musical Theatre
| rowspan="5" |Tawney Giles
| rowspan="5" |Tawney Giles
|Legacy (Columbia)
|Legacy (Columbia)
Line 61: Line 61:
|9<sup>th</sup> in PeeWee Solos
|9<sup>th</sup> in PeeWee Solos
|-
|-
| rowspan="12" |2023
| rowspan="13" |2023
| rowspan="4" |Born to be Wild
| rowspan="4" |Born to be Wild
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
Line 77: Line 77:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |Legs
| rowspan="9" |Legs
| rowspan="8" |
| rowspan="9" |
| rowspan="8" |Tawney Giles
| rowspan="9" |Tawney Giles
|Adrenaline
|Adrenaline
|
|-
|Revel
|
|
|-
|-