Sophia Schiano: Difference between revisions
| Line 47: | Line 47: | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="7" |2021 | ||
|Alive | | rowspan="7" |Alive | ||
|Contemporary | | rowspan="7" |Contemporary | ||
|Courtney Skye | | rowspan="7" |Courtney Skye | ||
|Act 1 Talent (Phoenix) | |Act 1 Talent (Phoenix) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junor Solos | |2<sup>nd</sup> in Junor Solos | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
|12<sup>th</sup> in Junor Solos | |||
|- | |||
|Starpower (Gilbert) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Jump (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| rowspan="5" |2022 | |||
| rowspan="5" |Game of Survival | |||
| rowspan="5" |Open | |||
| rowspan="5" | | |||
|Act 1 Talent (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|24/7 (Glendale) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Jump (Phoenix) | |Jump (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Radix (Phoenix) | |Radix (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 93: | Line 102: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2021 | |||
| rowspan="2" |Ashes | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
|Celebrity | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Starpower (Gilbert) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||