Sophie Garcia: Difference between revisions
| Line 37: | Line 37: | ||
|The Dance Awards (Orlando) | |The Dance Awards (Orlando) | ||
|1<sup>st</sup> runner up teen female best dancer | |1<sup>st</sup> runner up teen female best dancer | ||
|- | |||
|Talisman | |||
|Classical Ballet | |||
| | |||
|UBC Ft Lauderdale | |||
| | |||
} | } | ||