Sophie Garcia: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 52: | Line 52: | ||
|UBC Ft Lauderdale | |UBC Ft Lauderdale | ||
| | | | ||
|- | |||
|Evermore | |||
|Contemporary | |||
|Talia Favia | |||
|Radix (Nationals) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen finals solo | |||
} | } | ||
No edit summary |
|||
| Line 52: | Line 52: | ||
|UBC Ft Lauderdale | |UBC Ft Lauderdale | ||
| | | | ||
|- | |||
|Evermore | |||
|Contemporary | |||
|Talia Favia | |||
|Radix (Nationals) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen finals solo | |||
} | } | ||